O nás

Jsme nové sportovně kynologické volnočasové centrum o rozloze téměř 4 ha v bezprostřední blízkosti Podleského rybníka na Praze 10-Uhříněvsi s moderním zázemím a celoročním provozem.

Najdete u nás oplocený a osvětlený areál, parkování, klubovnu, venkovní letní možnost občerstvení, moderní sociální zařízení, ohniště s venkovním posezením, wi-fi…

V rámci výcvikové plochy nabízíme 4 celooplocená hřiště, volný výcvikový plac, plachtovou halu s umělou trávou JUTAgrass comfort play s vyhřívanám sky boxem o výměře 32x15m, plachtovou halu s gumovým povrchem o výměře 25x10m a výcvikovou temperovanou jurtu o velikosti téměř 70m2

Pro Vaše psí parťáky je k dispozici 12 odkládacích boxů, moderní sportovní vybavení, které odpovídá nejvyšším standardům kvality a bezpečnosti. V parných dnech můžete využít psí brouzdaliště.

Pro nejmladší návštěvníky štěněcí školičky máme k dispozici „kinder překážky“.

Naším mottem je: Váš pes si zaslouží to nejlepší, stejně jako Vy.

Klademe důraz na pozitivní motivaci, výchovu a výcvik psů od malého štěněte, přes dorostence až po šampiona. Postaráme se o městského psíka stejně jako o sporťáka. Nabízíme hodiny s profesionálními lektory i trenéry, kteří mají vždy úsměv na tváři.

Budeme se na Vás těšit v PESOPARKu!